bonus button
Перейти на 1win
1win

Букмекерська контора 1win

Кешбек до 30%

Перейти на 1win

Як ставити експрес на 1win?

Зміст [ приховати ]

Розберемося з тим, як ставити експрес на 1win сайті прямо зараз! Адже ця опція дозволить заробити ще більше реальних грошей на ставках. Також нагадаємо, що букмекерська контора 1win приймає й інші види купонів від бетторів. На даний момент можна зробити ставку виду “Ординар” та “Серія”.
1win бонус

Як ставити експрес на 1win - гайд для новачків

Отже, питання на сайті 1win, як зробити експрес, зустрічається часто серед новачків. Почнемо з того, що перед укладанням якоїсь парі, потрібно переконатися в наявності двох речей. Перше - це успішно пройдена 1win реєстрація. Адже очевидно, що без створеного облікового запису зробити ставку на сайті букмекерської контори просто не вийде! Друге — вам необхідно внести депозит на суму грошей, яку ви плануєте поставити.

Як тільки всі перераховані вище моменти будуть виконані, можна перейти до вирішення питання «як зробити експрес на 1win». Для початку вам потрібно відкрити один із розділів: “Лінія” або “Live”. У першому випадку ставки приймаються як прематчу, тоді як у другому — як реального часу. Потім виберіть відповідний вид спорту і клацніть по цікавій для вас події.

А тепер слідуйте наступній інструкції:

  • Вибір ліній - у вікні конкретної спортивної події з’явиться безліч ліній. Кожна з них має свій коефіцієнт і додаткові умови. Просто натисніть на потрібну лінію, і вона буде автоматично додана в купон. Пам’ятайте, що ви можете повернутися до загального розділу без втрати раніше вибраних ліній!
  • Формування купона - за замовчуванням всі зазначені лінії на сайті 1win БК приймаються як ставки виду «Ординар». Це видно у правій частині екрана, де відображаються усі вибрані події. Щоб змінити тип ставки, достатньо натиснути на відповідну кнопку. У рамках питання «як поставити експрес на 1win» нас цікавить кнопка «Експрес». Ви побачите, як раніше зазначені лінії поєднаються в один купон!

Як ставити експрес на 1win

Як зробити експрес на 1win - важливі умови

Дуже часто клієнти не можуть розібратися з тим, як ставити експрес на 1win-сайті через одну проблему. Справа в тому, що в купонах даного виду приймається лише по одній лінії з кожної спортивної події - це стандартні 1win правила ігри, встановлені для всіх бетторів. Тобто, ви не можете додати в експрес кілька результатів з того самого матчу. Щоб кнопка «Експрес» стала активною, обов’язково потрібно додавати до купона лінії з різних подій!
Поділіться цією статтею з друзями:
vpn image

Для гри перевір VPN

Скачать VPN