bonus button
Перейти на 1win
1win

Букмекерська контора 1win

Кешбек до 30%

Перейти на 1win

Як використовувати бонуси на спорт у 1win?

Зміст [ приховати ]

Якщо ви не знаєте, як використовувати бонуси на спорт у 1win або відіграти будь-які інші бонусні гроші, уважно вивчіть умови, описані на сайті грального закладу. Також нагадаємо, що спеціалісти підтримки на сайті букмекерської контори працюють 24/7! Ви можете поставити запитання або описати свою проблему в онлайн чаті, зателефонувавши за вказаним номером або відправивши електронний лист. А зараз перейдемо до головного питання – як використовувати бонус на спорт у 1win!

1win бонус на депозит

Як поставити бонус на спорт в 1win - покрокова інструкція

Букмекерська контора 1win нараховує 500% як бонус на депозит всім новим клієнтам. Тому ця акція є основною для багатьох бетторів. Але деякі інші пропозиції казино також дозволяють отримати додаткові кошти на бонусний рахунок.

Опишемо, як витратити бонуси спорт у 1win:

  • Ставки типу «Ординар» - беттор необхідно складати купони, включаючи в них поодинокі події. Тобто при складанні експресу бонусні кошти використані не будуть! Також важливо звертати увагу на коефіцієнт події — він має бути не меншим за 3.
  • Відсоток нарахування - якщо всі умови відіграшу було дотримано, а ставка зіграє, клієнт отримає реальні гроші! Тобто з бонусного рахунку на основний буде перераховано певний відсоток. На даний момент він дорівнює 5% від суми ставки. Таким чином ви зможете поступово та без ризику для себе відіграти бонусні гроші!

Ще раз зазначимо, що описаний результат щодо «1win як використовувати бонус спорт» актуальний тільки для виграшних ставок! Якщо з даного купону було оформлено повернення або продано, відіграш коштів не зараховується.

Як використовувати бонуси на спорт у 1win

Як використовувати бонуси спорт в 1win - інші акції

Кожен клієнт може отримати цілу низку бездепозитних бонусів на сайті 1вин. Їх можна активувати з розділу Free Money!, який доступний на головній сторінці. Звертаємо увагу на те, що всі акції активуються лише один раз після того, як буде пройдено 1win реєстрація! Умови того, як поставити бонуси на спорт у 1win у рамках інших акцій повністю ідентичні. Вам також необхідно робити ставки типу «Ординар» з коефіцієнтом не нижче 3.
Поділіться цією статтею з друзями:
vpn image

Для гри перевір VPN

Скачать VPN