bonus button
Перейти на 1win
1win

Букмекерська контора 1 win

Кешбек до 30%

Перейти на 1win

Онлай ставки на хокей

Зміст [ приховати ]

Букмекерська контора 1win пропонує своїм клієнтам можливість укладати різні парі на відомі види спортивних дисциплін, серед яких і ставки на хокей. Цей вид спорту має попит серед беттерів, які підбирають різні стратегії та способи укладання виграшного парі, що приносить непоганий прибуток.

Крім того, подібні тактики оформлення ставки на хокей online мають явну перевагу, яка полягає в їх надійності та ймовірності позитивного результату. Тому більшість клієнтів букмекерської контори 1win вибирає саме цю дисципліну з метою отримання виграшу, оскільки вважає її найбільш вигідною і привабливою.

Бонус на депозит бк 1win

Інтернет ставки на хокей: особливості тактик від БК 1win

Хокей є тим різновидом спортивної дисципліни, що характеризується своєю динамічністю. За цим параметром він обганяє навіть такий популярний вид спорту, як футбол. Протягом усього ігрового процесу глядачі можуть спостерігати безліч забитих шайб та велику кількість видалень гравців із льоду. Саме тому варіантів укладання парі на хокей на 1vin сайт і результатів результату гри неймовірно багато. Для того, щоб ставки на спорт на хокей приносили стабільний дохід, важливо досконально вивчити статистику ігор кожної команди, фізичну підготовку всіх її учасників, а також провести моніторинг усіх новин, попередніх події.

У сезоні хокейних ігор проводиться досить велика кількість матчів. За рахунок цього важливість виграшу однієї команди набагато нижча порівняно з перемогою команди, наприклад, у такому виді спорту, як футбол. Враховуючи цю закономірність, досвідчені беттери, судячи з відгуків на 1-win, вважають за краще робити ставки на хокей Україна, обираючи тотал та фору. Часто глядачі можуть спостерігати неймовірні підйоми у турнірній таблиці тієї команди, яка спочатку знаходилася в самому низу, але їй неймовірно вдалося випередити лідерів.

Ставки на НХЛ: найбільш виграшні варіанти

Всі клієнти 1вин дзеркало можуть розраховувати не тільки на приємні бонуси за реєстрацію акаунту на офіційному ресурсі, але і на можливість застосування виграшних стратегій, що збільшують шанси на перемогу у ставках на хокей у зокрема.

Найбільш прибутковими та дієвими методами укладання парі в ставках на хокей, що приносить стабільний прибуток, прийнято вважати:

  • Швидка шайба;
  • 2 команди заб’ють;
  • шайба в порожні ворота;
  • Забивання першого гола;
  • шайба у перевазі;
  • В одному періоді тотал від 1.5.

Імовірність навіть за такої варіативності результатів втратити вкладені кошти з ігрового рахунку залишається. Але у разі систематичного застосування однієї із запропонованих стратегій цей ризик можна звести до мінімуму. Тотал більше 1.5 вважається одним із найпоширеніших і класичних різновидів тактики в інтернет ставках на хокей, так як вона спрацьовує в 8 іграх з 10. При цьому застосовується тактика в основному у великих лігах, серед яких можна виділити НХЛ, КХЛ, вищі ліги Фінляндії, Німеччини та Австрії, ін.

ставки на хокей 1win

Найкращі стратегії в ставках на хокей від 1win

Але все ж таки найкращою стратегією в live ставках на хокей прийнято вважати ту, в якій беттер вгадує, яка з двох команд заб’є гол першою. Згідно зі статистикою, хокейний клуб, який пропускає менше шайб, забиває першим.

Вибираючи в хокеї коефіцієнти на ставки за принципом стратегії “Дві команди заб’ють”, можна не розраховувати на привабливий результат події. Єдине, що беттери можуть укласти експрес-парі на 3 події та отримати за це гідний прибуток та бонус 1-vin.

Досвідчені гравці радять обирати у ставках на спорт на хокей ті, в яких робиться вибір на те, яка команда заб’є шайбу у порожні ворота. Попит на неї обумовлений тим, що у багатьох іграх, коли вони наближаються до завершення, а одна з команди відстає від іншої на 1-2 шайби, тренер випускає на полі воротаря як додатковий гравець. Таким чином ворота виявляються беззахисними.

Як робити ставки на хокей online використовуючи систему - робочі стратегії від букмекера 1 win

Гравці, які емоційно налаштовані на будь-який результат, а також мають стійкість до програшів, набираються досвіду і запасаються знаннями для того, щоб перевірити їх у лайв ставках на хокей. Протягом вибраного матчу букмекерська компанія 1vin може відкривати для своїх клієнтів додаткові можливості для здійснення ставок на НХЛ, чим підвищує обґрунтований інтерес.

Для того щоб укладати парі прематч, необхідно спочатку детально вивчити календар планованих ігор, новини і великий перелік факторів, що відіграють важливу роль у результаті матчу. При цьому також не варто забувати, роблячи ставки на хокей online про такий критерій, як втома команди. Цей показник вважається вирішальним на час вибору виграшної стратегії. Імовірність того, що одна команда переможе двічі, маючи при цьому досить щільний графік, як правило, виявляється мізерною. Статистика нещадна і якщо команді доводиться грати наступного дня після того, як стався овертайм, вона часто програє. Ставки на хокей із високими коефіцієнтами для такої команди варто сприймати критично.

ставки на хокей 1win

Розмаїття парі на ігри від букмекера 1win

Перед тим, як укладати парі, беттери повинні ознайомитися з усім переліком типів ставок на хокей на 1вин БК, щоб вибрати для себе відповідний варіант. Після цього варто проаналізувати, які є найефективнішими з погляду професійних гравців.

Ставки на результат

Такі лайв ставки хокей мають на увазі під собою виграш першої чи другої команди, або ж нічию. Через те, що на лідерів букмекерська контора 1win найчастіше пропонує мінімальні значення коефіцієнтів, перевагу слід віддавати перемозі команди аутсайдера або нічиєї. Сильна команда може втратити накопичені очки, якщо втратить гравців, які показали найвищі результати. Але варто нагадати, що хокей визнаний одним із найбільш непередбачуваних видів спортивних дисциплін. Саме тому на багато матчів букмекер пропонує високі коефіцієнти у ставках на хокей України.

Ставки на тотал

Тотал називається кількість шайб, які забиті за певний проміжок часу або за весь матч. Тому результативність битви на льоду набагато ефективніша, ніж на футбольному полі.

Ставки на фору

Форою називається укладання парі, яке має невелике коригування певного результату. Наприклад, вибір фори 2,5 означає, що команда, на яку робиться ставка в хокеї, повинна виграти з відривом мінімум 3 голи і більше.

ставки на хокей 1win

Поради від букмекера 1-win

Щоб складати правильні прогнози на матчі і реально оцінювати результативність ставок на хокей від букмекера, варто орієнтуватися на рекомендації досвідчених експертів.

Наводимо деякі з них нижче:

  • Перед початком гри варто визначити аутсайдера та досконально вивчити його психологічний та фізичний стан. Найчастіше андерлоги забирають перемогу за рахунок найвищих показників кількох гравців. А якщо ці виконавці будуть дискваліфіковані під час матчу через певні причини, гру всієї команди буде порушено. Тому сильна команда запросто переможе свого супротивника, забивши при цьому максимально можливу кількість шайб. У такому разі варто робити ставки на хокей на фору чи тотал.
  • Після детального аналізу слабкої команди слід розпочинати вивчення підготовки команди лідера. Коли на ворота заявлено не сильний гравець, а деяка частина фаворитів не вийде на лід із вагомих причин, виграти в матчі може і аутсайдер.
  • Перед укладанням парі варто брати до уваги всі попередні зіграні матчі. Ставки на НХЛ виділяються високими коефіцієнтами, оскільки ігри є результативними. Статистика зібрана за 1win відгуками.
  • Не варто забувати і про тренера команди. Якщо перед грою він був замінений іншим, допускаються зміни у грі самої команди, оскільки змінюється стиль ігрового процесу.

Тактикою називається визначення закономірностей у грі, які спостерігаються у кожному матчі. При складанні стратегії кожен експерт бере при цьому певний обсяг інформації, який може відрізнятися своїм змістом. Тому беттер також важливо володіти певним набором знань, щоб робити в хокеї ставки на коефіцієнт обдумано і зважено.

FAQ

Онлайн ставки на хокей останнім часом набирають все більшої популярності серед беттерів. Вона обумовлена такими перевагами, як велика кількість матчів, різноманітність ринків на статистику, висока результативність, що впливає на видовищність самого змагання. Тому заробити непогані гроші на укладанні парі на хокей зможе навіть беттер-початківець.
Ставки на спорт на хокей, як і всі інші види парі, можуть мати не тільки позитивні, а й негативні сторони. Серед основних мінусів можна виділити незначну кількість трансляцій матчів та занижені ліміти. Здебільшого лише великі турніри транслюються на екрани. Їх також можна завантажувати і на мобільних пристроях, використовуючи для того вбудований плеєр.
Live ставки на хокей бувають кількох видів. Букмекерська компанія 1він пропонує поставити реальні гроші на такі види, як результат матчу, подвійний шанс, фора та тотал. Додатково клієнтам компанії пропонується укласти парі на кількість штрафних хвилин, вкидання шайби, кількість шайб, які будуть закинуті конкретним гравцям та ін.
Щоб заробити непогані гроші, букмекер 1win рекомендує дотримуватись кількох основних порад. Ставки на хокей будуть виграшними, якщо перед початком гри детально вивчити сильні та слабкі сторони фаворита та аутсайдера. Також беттеру варто ознайомитись зі статистикою попередніх матчів.
Поділіться цією статтею з друзями:
vpn image

Для гри перевір VPN

Скачать VPN