bonus button
Перейти на 1win
1win

Букмекерська контора 1win

Кешбек до 30%

Перейти на 1win

Як вивести гроші з 1win?

Зміст [ приховати ]

Питання про те, як вивести гроші з 1win часто надходить від нових клієнтів на нашому сайті. І, незважаючи на його критичну важливість, відповісти на нього дуже просто. Весь процес зводиться до кількох простих кроків, які 1win сайт підкаже вам за рахунок інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. До того ж процедуру можна ініціювати з будь-якого розділу віртуальної платформи! Просто перейдіть у свій баланс із верхнього горизонтального меню або клацніть по іконці свого облікового запису та виберіть пункт «Виведення коштів».

1win бонус

Важлива інформація 1win - як вивести гроші зі свого балансу

Зазначимо, що виведення коштів доступне лише з реального балансу! Бонусні гроші, які не були відіграні, неможливо вивести доступними способами. Більше того, при спробі виводу виграшу на екрані може з’явитися порожня форма з полями «Ім’я» та «Телефон», якщо раніше не вказували відповідні дані при реєстрації. Їх необхідно заповнити для успішного виведення коштів!

Ми розібралися, що правильно пройдена 1win реєстрація прискорює виведення грошей для користувача. Але також вам необхідно пройти процедуру ідентифікації, нехай вона максимально спрощена в 1win казино. Але цей крок стосується лише тих клієнтів, у яких загальна сума всіх транзакцій на виведення за весь час перевищила суму в 50 000 RUB. Сама процедура проходить дуже легко - відправте в службу техпідтримки цифрову копію або скан документа, що засвідчує особу. Загалом питання «як виводити з 1win гроші» стає максимально простим завдяки легкій процедурі верифікації.

Як вивести гроші з 1win

Як вивести гроші 1win - покрокова інструкція

Враховуючи всі вищезгадані правила, можна перейти до самої процедури виведення коштів. Натиснувши кнопку «Виведення коштів» ви активуєте додаткове вікно. Навіть інтуїтивно ви зможете розібратися, що до чого, щоб зрозуміти, як виводити гроші з 1win:

  • Виберіть відповідний спосіб виведення – у лівій частині екрана розташовані всі доступні платіжні системи. Ви можете перемикатися між ними за допомогою фільтрів. Просто натисніть на відповідний варіант, щоб той став підсвічений відповідним чином.
  • Вкажіть суму - у правій частині вікна вкажіть потрібну суму реальних грошей для виведення. Враховуйте мінімальні та максимальні ліміти, які вказані для тієї чи іншої платіжної системи!
  • Підтвердіть транзакцію – потім просто натисніть на кнопку «Вивести» і дочекайтеся повідомлення про успішне проведення транзакції. Таким чином питання «як вивести гроші 1win» буде вирішено за лічені хвилини!
Поділіться цією статтею з друзями:
vpn image

Для гри перевір VPN

Скачать VPN