bonus button
Перейти на 1win
1win

Букмекерська контора 1win

Кешбек до 30%

Перейти на 1win

Як продати ставку на 1win?

Зміст [ приховати ]

Деколи буває так, що беттор хоче розібратися в тому, як продати ставку, повернувши частину коштів. Букмекерська контора 1win підтримує таку можливість у рамках доступного функціоналу. Якщо ви ставите питанням, як продати ставку на 1вин, то дотримуйтесь простої та короткої інструкції.

1win бонус

Покрокова інструкція - як продати ставку в 1win

У розділі «Історія ставок» ви можете знайти потрібну опцію для того, щоб вирішити питання, як продати ставку на 1win.Перейти в нього можна з основного меню користувача. У вікні ви знайдете перелік всіх купонів, раніше прийнятих букмекером. Виберіть ще не розраховану ставку та клацніть по ній. Після цього ви побачите кнопку «Продати ставку», яка дозволяє повернути частину поставлених грошей до 1win казино.

Як продати ставку на 1win - сума продажу

Важливо пам’ятати, що сума грошей у межах продажу кожної ставки розраховується індивідуально! Все залежить від часу активації кешауту, доданих у купон подій, наявних коефіцієнтів та інших параметрів. У будь-якому випадку, ви можете повернути частину коштів реальними грошима та скористатися ними знову. Продаж ставки працює як на офіційному сайті 1вин, так і в мобільному додатку на Андроїд та iOS.

Як продати ставку на 1win

До речі, перевірити свої відкриті ставки можна і в основних розділах «Лінія» та «Live». Відповідний підрозділ ви знайдете у правій частині екрану. Також нагадаємо, що 1win правила гри забороняють продаж ставок третім особам! Тому передати купон іншому зареєстрованому користувачеві букмекерської контори неможливо. Якщо ви помилково зробили ставку або не можете розібратися в тому, як продати ставку на 1win, рекомендуємо звернутися до служби техпідтримки.

Поділіться цією статтею з друзями:
vpn image

Для гри перевір VPN

Скачать VPN