bonus button
Перейти на 1win
1win

Букмекерська контора 1win

Кешбек до 30%

Перейти на 1win

Як робити ставки на 1win?

Зміст [ приховати ]

Новачки, які вперше відвідують сайт нашої букмекерської контори, часто ставлять питання «як робити ставки на 1win?». Щоб ви не гаяв час у пошуках відповідей у чаті, опишемо всю послідовність дій. Почнемо з базових кроків, які необхідно виконати всім клієнтам, які бажають отримати кошти на ставках:

  • Реєстрація на сайті – очевидно, що для початку необхідно перейти на 1win сайт та створити новий акаунт!
  • Внесення депозиту – це другий обов’язковий крок, якщо ви збираєтесь заробити реальні гроші. Також зазначимо, що ви можете отримати додаткові кошти за рахунок бонусів активованих у рамках актуальних акцій. Всі вони описані на сайті 1win онлайн казино.

1win бонус

1win - як поставити на сайті букмекера

Після попередньої підготовки можна переходити безпосередньо до процедури укладання парі. І відповідь на запитання «як ставити ставки на 1win» теж можна звести до кількох пунктів:

  • Перейдіть в потрібний розділ - 1win правила гри дозволяють бетторам робити ставки кількох типів. Усього існує дві основні категорії: Live та Лінія. У першому випадку ви можете робити ставки на спорт у реальному часі. У другому випадку — на будь-які спортивні події, які відбудуться найближчим часом. Вибрати відповідний розділ можна з основного меню на головній сторінці 1він.
  • Виберіть відповідний вид спорту - на нашому сайті ви знайдете понад 40 видів спорту, на які можна зробити ставку. Усі доступні опції представлені у лівій частині екрана у вертикальному меню. Клацніть по потрібному розділу, і ви побачите додаткові підрозділи із зазначенням конкретних ліг, турнірів або матчів із приналежністю до тієї чи іншої країни. Вибирайте той варіант, який найбільше зацікавив вас.
  • Виберіть потрібну лінію - це найважливіший крок, який дозволить вам зрозуміти, як зробити ставку на 1win. Після вибору потрібного виду спорту у центральній частині екрану ви побачите всі доступні лінії для парі. Просто клацніть по цікавій для вас події, щоб розкрити повний перелік опцій для ставки. З нової таблиці вам потрібно вибрати ті варіанти, на яких і базуватиметься ваш купон. Наприклад, виберіть перемогу першої команди, клацнувши по комірці «П1» із зазначеним коефіцієнтом.
  • Визначтеся з видом ставки - всі клієнти 1win БК можуть скласти купон трьох видів: ординар, експрес та серію. Усі доступні опції будуть представлені у правій частині екрана одразу після виконання попереднього кроку. Зверніть увагу, що ви можете скласти відразу кілька видів купонів! Також ви можете вибрати всі лінії, що цікавлять вас, з таблиці і тільки потім розподілити їх за різними типами купонів. Наприклад, ви можете зробити одиночну ставку на лінію «П1», але при цьому включити в експрес відразу кілька ставок для інших матчів навіть з різних видів спорту.

Складання купона в 1win БК

Як ставити на 1win - грошовий внесок

Вітаємо, ви склали один чи кілька купонів! Але тепер вам необхідно вказати суму коштів, яку ви хочете поставити. Відповідне поле доступне для заповнення безпосередньо під активним купоном. Їх може бути кілька, якщо ви вибрали кілька ліній для низки окремих купонів! Відразу після цього можна натиснути кнопку «Зробити ставку» — гроші будуть списані з основного балансу клієнта.

Якщо коштів на балансі недостатньо, ви побачите відповідне повідомлення на екрані. Не переживайте — купон збережеться, а ви зможете швидко внести депозит, заповнивши суму, що бракує! І вітаємо тепер ви знаєте, як робити ставки 1win!

Поділіться цією статтею з друзями:
vpn image

Для гри перевір VPN

Скачать VPN