bonus button
Перейти на 1win
1win

Букмекерська контора 1 win

Кешбек до 30%

Перейти на 1win

1win Anubis Plinko онлайн гра

Зміст [ приховати ]

Plinko у свій час була дуже популярною грою в букмекерській конторі 1win, а до цього виходила в телешоу під назвою The Price is Right. Розробники назвали свою гру таким дивним ім’ям, тому що при падінні кульки він видає характерний звук, схожий на «плінк».

Ігровий автомат Anubis Plinko своєрідний апдейт улюбленої класичної версії. Майже той самий геймплей, де кулька падає з вершини піраміди і потрапляє в лунки з різними виплатами. У новій версії Anubis Plinko слот – у ролі піраміди виступає та сама Єгипетська Піраміда, на вершині якої сидить Бог Підземного царства Анубіс.

Інтерфейс ігрового автомата Anubis Plinko

У правій частині екрану знаходиться інтерфейс з правилами та умовами гри у Anubis Plinko slot. Перед тим, як розпочати безпосередньо ставки – необхідно детально ознайомитися з умовами гри, щоб надалі не виникало спірних ситуацій та питань.

Натискаючи знак “?” у верхній частині екрану, можна ознайомитися з правилами та умовами Anubis Plinko онлайн, і поряд зі знаком питання є опція, в якій можна налаштувати параметри звуку.

Натискаючи на значок скарабея можна побачити останні зроблені ставки та результати випадання кульок. У верхньому лівому куті екрана відображається загальний баланс гравця в грошах. І під час падіння кульок – гравець може спостерігати за тим, як змінюється сума на його рахунку.

1win Anubis Plinko

Особливості Anubis Plinko slot

На відміну від попередньої версії на шляху падаючої кульки зібрані крім кілочків, що спрямовують рух кульки, ще й перешкоди у вигляді символічних скарабеїв.

  • Одні з них чорні – це погані скарабеї. Коли кулька натикається на такого жука, вона спалахує містичним червоним вогнем і кулька згоряє, так і не діставшись виграшного коефіцієнта. Це означає, що ставка згоріла.
  • Інші золоті - це дуже вигідні скарабеї. Коли кулька у Anubis Plinco онлайн потрапить на фігурку золотого скарабея – виграшний коефіцієнт від ставки множиться на 2.

Як і багато ігор з моментальним виграшем, в Anubis Plinko demo грати не вийде. Тільки після мінімального депозиту доступ до гри буде відкритий. Але не варто впадати у відчай - 1win реєстрація дозволить не тільки взяти участь у даній захоплюючій грі, але і отримати солідний бонус на перший депозит.

Стратегія гри Anubis Plinko: як грати на гроші?

Розробники зробив Anubis Plinko ще цікавішим, тому що в даній версії є 12 умовних ігрових ліній та рівень ризику від легкого до важкого.

Одне падіння м’яча – це одна ставка. Випускати м’яч можна необмежену кількість разів, а діапазон ставок встановлений від 1 до 100 доларів.

Інтерфейс представлений кнопками вибору режиму та розміру ставки та знаходиться внизу екрана, в основі піраміди.

Механізм гри наступний:

  • Вибрати суму ставки за допомогою кнопок -/+ або Min та Max, потім вибрати рівень ризику (Легкий, Середній або Важкий).
  • Нагороди в Anubisplinko залежать від рівня ризику і з яким скарабеєм зіткнеться кулька. Коли гра відбувається на рівні “Важкі”, максимальний виграш, який можна отримати в 150 разів перевищує ставку. Мінімум 0,2 х від ставки гравця.
  • Чим нижчий рівень ризику, тим нижча винагорода. Наприклад, якщо грати на легкому рівнем ризику, найкраща нагорода – це 15-кратна ставка.

1win Anubis Plinko play

Параметри Anubis Plinko

У керуванні можна вибрати автоматичний або разовий режим ставки. Перемикання відбувається затисканням відповідної клавіші режиму. Якщо гра відбувається на одиночні ставки, то щоразу треба натискати клавішу режиму, щоб кинути м’ячик.

Також можна одночасно грати у кількох режимах.

Тобто. затискаючи відразу 2 клавіші, «Середньо» та «Тяжко» - вони автоматично випускають кульки зеленого та червоного кольору, які падають на відповідні лінії з коефіцієнтами. Так зростають шанси на виграш Анубіс Плінко.

Висновок і враження

На відміну від попередньої версії апарата, у Anubis Plinco онлайн не кожна ставка виграє, тому що це не так. є фактор участі чорного скарабея, який спалює кульку зі ставкою.

Але розробник заявляє про теоретичне RTP на рівні 99%. І саме тому гравці люблять цю гру. Стратегії Anubis Plinko немає – просто удача.

FAQ

На жаль, як і більшість подібних ігор з моментальним виграшем – грати в Anubis Plinko не можна у демонстраційному режимі. Для того щоб пройти можливість зробити ставку в цьому ігровому автоматі необхідно створити обліковий запис, авторизуватися на сайті і поповнити депозит на умовну суму реальних грошей. Тільки при позитивному балансі гравець зможе взяти участь у ігровому автоматі.
Режим гри в Anubisplinko slot у браузерній версії та мобільному додатку 1win не відрізняється. Інтерфейс однаковий для обох версій. Немає необхідності завантажувати окрему програму. Можна відкрити сайт онлайн казино на своєму мобільному пристрої, інтерфейс автомата адаптується до розмірів екрану гаджета.
Виграш в ігровому автоматі Anubis Plinko залежить від рівня складності. Їх в автоматі три: Легкий, Середній та Важкий. На мінімальному рівні можна отримати виграш у розмірі х0,2 від суми ставки, максимальний виграш у розмірі х150 від суми ставки. За максимальної ставки в 100$ - виграш на максимальному рівні може становити до 15000$.
Оскільки падіння кульки у грі Anubis Plinko відбувається автоматично – жодної особливої стратегії немає. Імовірність випадання заснована на генераторі випадкових чисел і напрямок обчислюється абсолютно рандомно. Тому вибирайте рівень ставки, пускайте кульку та отримуйте задоволення від яскравих спецефектів та отриманого виграшу.
Поділіться цією статтею з друзями:
vpn image

Для гри перевір VPN

Скачать VPN